شرکت آتش پاد سازه ایرانیان (پوشش ضد حریق) (APSI) (با مسئولیت محدود) در تاریخ 1393/06/23 و با شماره ثبت 460251 بنا نهاده شد . این شرکت گرچه نوپاست اما با بیش از 20 سال تجربه مدیران خود در زمینه های رنگ ، عایق و پوشش های ضد حریق صنعتی و ساختمانی و نسوزکاری به همراه کارشناسان با تجربه و پرسنل آموزش دیده در زمینه های رنگ ، عایق ، فایرپروفینگ و نسوزکاری با بهره مندی از ماشین آلات و تجهیزات به روز دنیا ، آمادگی خود را جهت طراحی ، تهیه و اجرای پوشش های صنعتی و ضد حریق ساختمانی و صنعتی اعلام می دارد .


 هدف این شرکت بکارگیری محصولات با کیفیت جهانی همراه با اجرای سریع ، صحیح و با کیفیت بالا توسط ماشین آلات به روز ایران و جهان توسط تیم اجرائی توانمند و آموزش دیده خود می باشد و در راستای تحقق این هدف شعار
شرکت ما کیفیت ، سرعت در اجرا و دوام انتخاب گردیده است.

 این شرکت علی الخصوص در زمینه پوشش های محافظ در برابر حریق سازه های فلزی ، تجهیزات و سکوهای نفتی و گازی ، تونل ها ، ایستگاه های مترو و ... با استفاده از محصولات شرکت های معتبر دنیا همانند Promat-Cafco انگلستان و Albi آمریکا که سال ها در زمینه پوشش های محافظ در برابر حریق به عنوان بزرگترین و معتبرترین مجموعه ها در دنیا شناخته شده اند ، فعالیت داشته و آمادگی طراحی ، تهیه و اجرای سیستم های فوق را اعلام می دارد .

 پوشش های ضد حریق مورد استفاده این شرکت تماماً دارای استانداردهای بین المللی از جمله UL آمریکا ،BS انگلستان ، DIN آلمان ، RWS هلند ، UNI ایتالیا و .... بوده و همچنین تاییدیه های تست های بین المللی آتش سوزی های هیدروکربنی (Rapid Rise Hydrocarbon Fire) ، مقاومت در برابر انفجار(Blast Over Pressure) و آتش سوزی های Jet Fire را دارا می باشند و تمامی این محصولات همگی فاقد آزبست و دوستدار محیط زیست هستند .

 محصولات مورد استفاده این شرکت جهت مقاومت در برابر حریق سازه های فلزی اعم از ساختمانی ، صنعتی و پالایشگاهی و همچنین تجهیزات صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی و در صنعت راه سازی و تونل سازی کاربرد دارد لذا این شرکت آمادگی خود را در خصوص طراحی ، تامین و اجرای عملیات پوشش های محافظ در برابر حریق ، سندبلاست ، رنگ آمیزی و عایق کاری پروژه های صنعتی و ساختمانی اعلام داشته و امیدوار است بتواند برای کارفرمایان محترم خدمات شایانی ارائه نماید .

همچنین این شرکت در وندور لیست سازمان های آتش نشانی نیز قرار دارد و امکان دریافت تائیدیه از آن سازمان ها نیز در صورت درخواست کارفرمایان محترم دارا می باشد .

چارت سازمانی

چارت سازمانی شرکت آتش پاد سازه ایرانیان

 

  >>رزومه شرکت آتش پاد سازه ایرانیان<<

 

             FM Approved (فایرپروف)                             سازمان تحقیقات مسکن و شهرسازی     شرکت نفت و گاز پارس (ضد حریق)   سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)       ایزو 2015-9001 (پوشش مقاوم حریق)