شرکت آتش پاد سازه ایرانیان ، طراح ، تامین کننده و مجری عایق های صنعتی ویژه (High Performance Insulation) شرکت Promat انگلستان می باشد .

شرکت پرومات (Promat) علاوه بر تولید پوشش های محافظ در برابر حریق تولید کننده عایق های حرارتی و برودتی ویژه (High Performance Insulation) نیز می باشد که این محصولات در صنایع ذوب آهن ، نیروگاه ها ، پالایشگاه ها ، صنایع دفاعی ، صنایع کشتی سازی ، صنایع واگن سازی ، صنایع هوا و فضا و ... مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به تکنولوژی ساخت و تولید به روش نانو تکنولوژی ، مزیت آنها نسبت به عایق های معمولی از جمله پشم سنگ و ... که در صنایع استفاده می شود در ضخامت بسیار پایین و وزن بسیار کم آنها (بدلیل ضخامت پائین و وزن کم امکان عایق کاری نقاطی که امکان موجود نبودن فضا و نبود تحمل بار را دارند بسیار کارآمد می باشند) و همچنین عدم جذب آب و رطوبت و بازده بسیار بسیار بالا در تبادل حرارت بسیار پائین و سادگی در اجرا و نصب می باشد. این عایق ها می توانند تا 2000 درجه سانتیگراد نیز در تبادل حرارت مقاومت داشته و از اتلاف انرژی جلوگیری نمایند .

شرکت آتش پاد سازه ایرانیان علاوه بر عایق های ویژه ، آمادگی اجرای عایق های حرارتی و برودتی معمولی را دارا بوده و با بهره مندی از تجهیزات ، کارشناسان با تجربه و تیم های اجرائی توانمند آمادگی خود را در این زمینه اعلام می دارد .

عایق های ویژه

عایق

Insulation

             FM Approved (فایرپروف)                             سازمان تحقیقات مسکن و شهرسازی     شرکت نفت و گاز پارس (ضد حریق)   سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)       ایزو 2015-9001 (پوشش مقاوم حریق)