توضیح : شما می توانید با کلیک برروی تصاویر زیر مشخصات فنی هر یک از محصولات را دانلود نمائید.

 

سیستم آتش بند و دود بند (Fire Stopping System) :

علاوه بر محافظت سازه های فلزی و بتونی در برابر حریق جهت جلوگیری از فروپاشی ساختمان ها و تاسیسات ، سیستم پیشگیرانه دیگری جهت جلوگیری از گسترش آتش و دود در ساختمان ها و صنایع وجود دارد که به نام سیستم های آتش بند و دود بند (Fire Stopping System) معروف می باشد.

شرکت پرومات – کافکو جزء محدود شرکت های پیشرو و فعال در زمینه تولید محصولات ضد حریق ، آتش بند و دودبند در تمام دنیاست ، که در زیر محصولات آتش بند و دود بند این شرکت با نام پروماسیل را به شما ارائه می نمائیم.

 

محدوده پروماسیل (Promaseal Range) :

" گستره ای از محصولات محدود کننده و متوقف کننده آتش"

 

محصولات آتش بند و دود بند شرکت پرومات (پروماسیل) با استفاده از با کیفیت ترین مواد تولید و با استفاده از استاندارهای سخت گیرانه نیز تست شده اند.

این محصولات (Promaseal) برای جلو گیری از نفوذ و عبور دود ، گازهای سمی و آتش از طریق شکاف های موجود در دیوارهای ، پارتیشن ها ، کف ها تولید و ارائه گردیده است.

 

گستره محصولات سیستم پروماسیل (Promaseal) شامل مواد زیر می گردد :

 

1 ) پرماسیل فایر بریر (Promaseal Fire Barrier) :

این محصول شامل اسلبی از پشم سنگ با چگالی بالا با پوششی از مواد غیر قابل حریق سفید رنگ می باشد که جهت جلوگیری از نفوذ آتش و گسترش آن از طریق روزنه هایی که در دیوارها و طبقات برای دسترسی کابل ها ، تأسیسات و راههای خدماتی لحاظ گردیده است مورد استفاده قرار می گیرد.

 

2 ) پروماسیل فایرکامپوند و فایر کامپوند اکسترا استرنج (پروماسیل آتش مرکب و آتش مرکب بسیار قوی) (Promaseal Fire Compound &Fire Compound Extra Strength) :

این محصول جهت مسدود کردن و سیل نمودن برای جلو گیری از نفوذ آتش و دود در اطراف سوراخ های کانال ها ، کانال های هوا و داکت های برق و سینی کابل ها و لوله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

3) پرو ماسیل پف کننده درزگیر اکریلیک و سیلیکون (Promaseal Intumescent Acrylic Sealant and Silicone Sealant) :

این محصول قابلیت چسبندگی بسیار عالی به انواع زیادی از سطوح و مناسب برای حفره های کوچک و سوراخ ها برای جلو گیری از نفوذ آتش طراحی گردیده است.

 

4 ) پروماسیل پایپ رپ (Promaseal pipe wrap) :

 این محصول از یک حلقه مقاوم در برابر نفوذ آب با یک هسته پف کننده انعطاف پذیر در زمان وقوع حریق برای محافظت از منافذ که جهت عبور لوله های پلاستیکی در دیوارها و کف ها تعبیه شده تولید گردیده است.

 

5 ) پروماسیل یونی کولار(Promaseal Unicollar)  :

این محصول یک روش انحصاری برای جلوگیری از نفوذ آتش از طریق لوله های پلاستیکی که از دیوار ها و کف ها عبور نموده است تولید شده است.

این محصول از یک نوار که شامل کلیپس و پیچ های مناسبی جهت پیچ نمودن و ثابت کردن این محصول به دیوار و یا سایر سطوح است تشکیل گردیده است.

 

6 ) پروماسیل بالشتکی (Promaseal Fire pillow) :

این محصول شبیه بالشتک می ماند و برای جلوگیری از نفوذ حر یق و سرایت آن به دیگر نقاط تولید شده است و در مکان هایی که سینی و یا منافذ عبور کابل ها وجود دارد ، در دهانه ورودی و خروجی قرار گرفته و این امکان را فراهم می آورد تا بتوان به راحتی در صورت نیاز کابل را تعمیر و یا تعویض نمود.

 

7 ) پروماسیل نوار درزگیر انعطاف پذیر (Promaseal Expansion Joint Strips) :

این محصول از مواد نسوز و پف کننده ساخته شده است که به راحتی می توان آن را مابین درزهای بین دیوار و سقف ، ورق پارتیشن ها و سقف و ... قرارداد تا گپ مابین آن ها را پر نمود ، تا در صورت وقوع حریق ، از عبور دود و آتش به طرف دیگر جلوگیری نماید.

 

Fire Stopping Systems- سیستم های آتش بند و دودبند

             FM Approved (فایرپروف)                             سازمان تحقیقات مسکن و شهرسازی     شرکت نفت و گاز پارس (ضد حریق)   سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی (پوشش ضد حریق)       ایزو 2015-9001 (پوشش مقاوم حریق)